Thulium Lazer ile Leke ve Gözenek Tedavisi

Kullanım Alanları

Thulium Lazer ile Leke ve Gözenek Tedavisi

Bebeksi Cilt – Thulium Altın Lazer teknolojisine sahip leke tedavisi ve cilt gençleştirme alanlarında üstün başarı sahibi, FDA onaylı lazer cihazıdır. Bebeksi Cilt – sisteminde hem tedavi hem de bakım seçenekleri mevcuttur. Bebeksi cilt tedavisi şu amaçlar için kullanılmaktadır.

Bebeksi Cilt

Thulium Altın Lazer Teknolojisi

Bebeksi Cilt – Thulium Altın Lazer teknolojisine sahip leke tedavisi ve cilt gençleştirme alanlarında üstün başarı sahibi, FDA onaylı lazer cihazıdır.

Bebeksi Cilt – sisteminde hem tedavi hem de bakım seçenekleri mevcuttur.

Bakım sisteminde; Altın Lazer ışınları ile deride mikro-kanallar açılmakta ve kişinin sorununa göre hekim tarafından seçilen medikal solüsyonlar cilde yedirilmektedir. Böylece hem lazerin etkisinden hem de tıbbi solüsyonların; antiaging ve aydınlatıcı-parlatıcı etkisinden faydanılmaktadır.

Tedavi sisteminde ise Tüm Cilt tiplerinde; pigmente lezyonlar. Cilt tonlama ( beyazlatma), epidermal melazma, Dermal yeniden yapılandırma, Cilt gençleştirme, yağlı cilt ve geniş gözenekli Cilt tedavileri yer almaktadır.

  • Öncelikle tedavi süresinin kısa olması (1-10 dakika toplam süre)
  • Anestezi gereklidir.
  • Kısa süreli bir kızarıklık olması nedeniyle kişinin günlük yaşamına hemen dönmesi.
  • Hem lazerin etkisi hem de kullanılan medikal solüsyonların ciltte emilmesi için ideal ortamı sağlayarak, içten dışa doğru iyileşmeyi hızlandırır.
Kişinin Hekimi tarafından değerlendirmesinin ardından: kişiye özel bakım veya tedavi parametrelerinde tedavi uygulanır. Bakım modunda herhangi iz belirti olmadan günlük hayatıma geri dönebilir. Hekim tarafından önerilen dermokozmetik ürünlerin kullanımı tavsiye edilir. Tedavi modunda ise hekim tarafından önerilen iyileşmeyi hızlandıran ve koruma içeriği olan tıbbi bakım ve ürünlerin kullanımı şarttır.
Bakım Sisteminde; Kişinin cildindeki sorununa bağlı olarak 2 hafta aralıklarla 3-5 seans uygulanabilir. Tek seans bile sonuçları açısından oldukça tatminkardır. Bebeksi Cilt Thulium lazer ile bütün cilt tiplerine yıl boyu güvenle tedavi uygulanabilir, cilt renginin ve dokusunun iyileştirilmesi ve pigmentli yaraların tedavisi gibi çeşitli tedaviler yapılabilir.

Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık ve Randevu Alabilirsiniz

Her ifade bir sanat eseri; uzman kliniğimiz, yüzünüzdeki ifadeleri ustalıkla şekillendirerek özgünlüğünüzü ön plana çıkarıyor.

tr_TRTurkish
× Whatsapp