Candela Alexandrite Lazer Epilasyon

candela-01

Alexandrite Candela Lazer Epilasyon

İpeksi Bir Ten

Alexandrite Candela Lazer Epilasyon konforu ile ipeksi bir ten! Tüy renginiz ve cilt tipiniz, lazer epilasyonun başarılı olması için anahtar faktörlerdir. Açık renk tenli, koyu renk tüylere sahip kişilerde sonuca ulaşmak daha kolay olmakla birlikte, koyu renk cilde sahip kişilerde de biraz daha fazla özen ile başarılı sonuçlar almak mümkündür.

Lazer ile Tüy Alma

Candela Alexandrite Lazer Epilasyon

Alexandrite Candela Cihazı
Alexandrite Candela FDA onaylı ve lazer epilasyonda en yeni ve en gelişmiş cihazlardan birisidir. Diode buz lazere göre kalın kıl köklerinde daha etkilidir. Yüzde kullanım için ise Diode Buz Lazer daha etkilidir.
755nm dalga boyuna sahip bu cihaz Alexandrite lazer sistemleri içinde en yeni ve gelişmiş cihazlardan biridir. FDA onaylı, ödüllü bir cihazdır. 23 nm’ye kadar değişebilir başlıkları sayesinde uygulamalar hızlıdır. Büyük çalışma alanlarında avantaj sağlar. Profesyonel ekiple 4 mevsim güvenle yaptırabileceğiniz lazer epilasyon konforunu sizde merkezimizde yaşayın.

Lazer Epilasyon Öncesi
Öncelikle lazer epilasyon için uygun olup olmadığınıza karar verilmelidir. Medikal geçmişiniz, hastalık, sağlık durumunuz ve kullandığınız ilaçlar önemlidir. Riskler, faydalar, beklentiler hakkında sizi bilgilendirdikten sonra uygulamalara başlanır. Lazer epilasyonun başarılı olabilmesi için tüylerin noktasal olarak görünmesi idealdir. Bu süre jilet uygulamalarından 1-3 gün, ağda uygulamasından 3-4 hafta sonradır. Genel olarak sonbahar, kış veya ilkbahar mevsimlerinde yapılması uygun görülen alexandrite lazer epilasyon, uzun süre yüz güldüren sonuçları sayesinde birçok kişi tarafından tercih ediliyor.

Lazer Epilasyon Sonrası
Alexandrite candela lazer cihazı ile epilasyon sonrasında minimum 1 ay güneşe çıkmamak gerekiyor. Yanık tene uygulama yapılmıyor. Bu nedenle cildin kendi rengine dönmüş olması önemli. Eğer siz hala lazer epilasyon tedavisi hakkında kararsızsanız kliniğimizin doktor ve dermatologlarından ücretsiz muayene için randevu alabilirsiniz.

Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık ve Randevu Alabilirsiniz

Her ifade bir sanat eseri; uzman kliniğimiz, yüzünüzdeki ifadeleri ustalıkla şekillendirerek özgünlüğünüzü ön plana çıkarıyor.

tr_TRTurkish
× Whatsapp