İnci Tozu Cilt Bakımı

Leke Tedavisi

İnci Tozu Cilt Bakımı

İnci Tozu Bakımı; Yaz- Kış Mevsim fark etmeksizin yapılan İnci Leke Bakımı, adını gerçek incilerin öğütülmesiyle oluşan tozdan almaktadır. İşlem Sonrasında Bile Cildinizin Nefes Aldığını ,”Ne Yapsam Geçmedi “ Dediğiniz Lekelerinizin Açıldığını ve Cildinizin Parladığını Göreceksiniz.

Leke giderici bu bakımda kullandığımız Rejuvi özel inci tozu ve meyve asitleri ile ciltte renk açılması ve cilt tonu bozukluğunun giderilmesi sağlanır. İnci tozu bakımı, ciltteki gözenekleri sıkılaştırmak için de tercih edilen profesyonel bir tedavidir.
Yaklaşık 90dk süren bu bakımımız tek seansta gözle fark edilecek sonuçlar verir, 6 seans kür olarak da uygulama yapılır.

Nedir

İnci Tozu Cilt Bakımı Nedir?

Geniş gözenek ve lekelerin en hızlı yok edicisi İnciTozu Bakımı. İçeriğindeki glikolik ve salisilik asit içerikli ürünleriyle cildin renk tonu eşitsizliğini gidererek %52.5 oranında İnci Tozu ile en hızlı cilt aydınlatma işlemidir. C vitamini ve kojik asit ile gözenek sıkıştırarak kırışıklık giderir. Yaz-Kış yapılabilir. Ortalama 3 seans öneriyoruz.

Faydaları

İnci Tozu Cilt Bakımı Faydaları Nelerdir?

Kısaca anlatmak gerekirse, İnci tozu içeriğindeki minerallerle cildi yeniler, canlandırır, parlatır, cilt tonunu eşitler, ciltteki lekeleri giderir, kırışıklıkları hafifletir. Cihaz Kullanılmadan Uygulanan İşlemlerle Günlük Hayatınıza Devam Edebileceğiniz İnci Bakımına Hayran Kalacaksınız! Acısız, Ağrısız, Enjeksiyonsuz Leke Bakımı, sonuç Garantilidir.

Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık ve Randevu Alabilirsiniz

Her ifade bir sanat eseri; uzman kliniğimiz, yüzünüzdeki ifadeleri ustalıkla şekillendirerek özgünlüğünüzü ön plana çıkarıyor.

tr_TRTurkish
× Whatsapp