Medikal Estetik

Medikal Estetik

Medikal Estetik Uygulamalarımız

Botoks

Estetik ve kozmetik amaçlarla, mimik kaslarının hareketleri ile ortaya çıkan yüzdeki kırışıklıkları azaltmak, oluşumunu engellemek ve aşırı terleyen bölgelerdeki terlemeyi azaltmak amacıyla ve kronik migren tedavisinde kullanılabilmektedir.

Dolgu

Medikal estetik alanında en çok kullanılan yöntemlerden biridir. Cildimiz yaşlandıkça kollajen, hyaluronik asit miktarında azalma meydana gelir. Dolgu uygulamalarında azalmakta olan hyaluronik asit, küçük iğneler yardımıyla enjekte edilir.

Kök Hücre Tedavisi

Kök hücre tedavisi ilaç ile mümkün olmayan hastalıklar için alternatiftir. Lösemi gibi zorlu tedavi içeren hastalıkların iyileştirilmesi için kişilerin kendi hücrelerinin kullanımı amaçlanmıştır. Kişinin hasarlı hücreleri onarılır.

Mezoterapiler

Vitaminlerin, minerallerin, aminoasitlerin, enzimlerin tek başlarına ya da genellikle karışım halinde derinin orta tabakasına mikroenjeksiyon ile uygulanması tekniğidir. Enjekte edilecek maddeler kişiye ve kişinin isteklerine uygun olarak seçilir.

Gençlik Aşısı

Hyalüronik asit cildin nemini ve parlaklığını sağlar, ayrıca kollajen sentezinde görev alarak yaşlanma etkilerini geciktirir. Gençlik aşıları saf hyalüronik asit içerebildikleri gibi, birtakım mineral, peptid, vitamin ve antioksidanlarla da zenginleştirilebilir.

Gıdı İnceltme

Gıdı İnceltme diğer adıyla strawberry lift gıdı küçültme, inceltme ve gerginleştirme amacıyla uygulanan non-invaziv bir işlemdir. İşlem iki aşamalıdır. İlk aşamada lazer, ikinci aşamada sessiz ultrason enerjisi kullanılmaktadır.

Saç Tedavileri

Sağlıksız yaşam koşulları, stres, genetik faktörler, ileri yaş, troit hastalığı, demir ve D vitamini eksikliği saç kaybı yaşanmasına neden olabiliyor. Saç lazeri, saçları güçsüzleşen veya saç kaybı yaşayan kişilerin dolgun saçlara kavuşmasını sağlar.

Leke Tedavileri

Güneş, yaşlılık, akne, sivilce, doğum lekeleri, çiller ve yara izi gibi cilt lekelerinin tedavisinde çeşitli yöntemler kullanılmaktadır. Uygulanan yöntemlerle cilt tonu eşitliği sağlanır ve pigmentasyon problemlerinin giderilmesi amaçlanır.

Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık ve Randevu Alabilirsiniz

Her ifade bir sanat eseri; uzman kliniğimiz, yüzünüzdeki ifadeleri ustalıkla şekillendirerek özgünlüğünüzü ön plana çıkarıyor.

tr_TRTurkish
× Whatsapp