Teknolojik Estetik

Teknolojik Estetik

Teknolojik Estetik Uygulamalarımız

Fotona SP Dynamis 4D Lazer

SP Dynamis, birbirini tamamlayan iki lazer dalga boyunu birleştirerek, estetik, cerrahi ve jinekolojide son derece geniş bir uygulama alanına sahip olan çok amaçlı bir lazer sistemidir. Peelinglerden, cilt yenilemeye ve gençleştirmeye kadar değişen tedavilerde uygulanmaktadır.

Morpheus8 ile Altın İğne Tedavisi

Morpheus8, subdermal adipoz dokunun yeniden şekillenmesini sağlayan tüm vücutta uygulanabilen minimal invaziv fraksiyonel RF sistemidir.

Hifu ile Ultrasonik Yüz Germe

Yaşlanmaya karşı koyan cerrahi dışı gençleşme yöntemlerinden “Doublo Terapi” ultrason (ses) dalgaları ile uygulanan bir tedavi yöntemidir. Bu dalgalarla cildin üst tabakasında bir hasar yaratmadan alt tabakalara akustik bir enerji gönderilir.

Candela Alexandrite Lazer Epilasyon

755nm dalga boyuna sahip bu cihaz Alexandrite lazer sistemleri içinde en yeni ve gelişmiş cihazlardan biridir. FDA onaylı, ödüllü bir cihazdır. 23 nm’ye kadar değişebilir başlıkları sayesinde uygulamalar hızlıdır.

Hydrafacial ile Medikal Cilt Bakımı

Farklı cilt tiplerine kolayca uygulanabilen hydrafacial cilt bakımı, cildin tüm bakım bakım ihtiyacını tek seansta, el değmeden yapılmasını sağlar. Böylece cilt derinlemesine temizlenir, rahatça nefes alıp nemlenir.

Plazma ile Ben Alımı

Plazma enerjisi kullanarak, cilt yüzeyindeki koyu renkli ben problemini, çıkıntılı dokuyu hedef alarak kontrollü ısı ile buharlaştırma esasına dayanan bir işlemdir ve sonucunda benler yok olur.

Q Switch Lazer

Q Switch lazerler ciltteki kollajeni arttırırken cilt lekelerini yok eder. Cilt lekelerinin yanı sıra dövme ve kalıcı makyajın çıkarılmasında da kullanılabilir. Dövme lazer ışığını emdikten sonra çok küçük parçalara ayrılmakta böylece vücudun kendi savunma mekanizma hücreleri tarafından yok edilmektedirler.

Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık ve Randevu Alabilirsiniz

Her ifade bir sanat eseri; uzman kliniğimiz, yüzünüzdeki ifadeleri ustalıkla şekillendirerek özgünlüğünüzü ön plana çıkarıyor.

tr_TRTurkish
× Whatsapp