Güzellik Uygulamaları

Güzellik Bakımları

Güzellik Uygulamalarımız

Medikal Cilt Bakımı

Profesyonel ekipmanların kullanıldığı cildin derinlemesine temizliğini sağlayan etkili bir işlemdir. Cildinizi içten dışa doğru besleyerek; kalıcı ve gözle görülür şekilde sağlıktan gelen güzelliği yaşamanızı sağlar.

Akneli Cilt Bakımı

Akneli ciltler daha hassas olduklarından dolayı tahriş edici ve cildinizdeki yağ dokusunu kaldıracak uygulamalardan kaçınmak gerekir. Akne cilt bakımı cildin PH dengesini bozmayacak ürünler ile yapılır.

Anti Age Bakım

Anti-Age bakım yaşlanmaya bağlı cilt sorunlarını önlemeyi ve düzeltmeyi hedefleyen bir cilt bakım programıdır. Ciltteki kollajen ve elastin liflerinin zamanla azalmasıyla oluşan sarkma ve kırışıklıkları giderir.

Pumpkin Peel Cilt Bakımı

Sindirella bakımı, balkabağı peeling olarak da adlandırılan, içeriğinde yer alan alfa hidroksi, amino asit ve enzimlerle cildi yenileyerek canlandıran bir peelingdir. Tüm cilt tiplerinde tercih edilebilen doğal bir uygulamadır.

Pink Peel Cilt Bakımı

Pink Peel cildin doğal östrojen eksiğini karşılıyor. Cildin geçirgenliğini artırmak için içerisine eklenmiş laktik asit ve asetik asitle cilt altının nem tutma kapasitesini artırır, cilt yüzeyinin eksfoliasyonunu sağlar.

Green Peel Cilt Bakımı

Green Peel çeşitli mineral, enzim ve vitaminler içeren, bütünüyle doğal, 22 çeşit bitki ve yosunların karıştırılması ile elde edilen bir cilt soyma yöntemidir. Cildin elastikiyet kaybını en aza indirir ve yaşlanma sürecini yavaşlatır.

İnci Tozu Cilt Bakımı

Geniş gözenek ve lekelerin en hızlı yok edicisi İnci Tozu Bakımı. İçeriğindeki glikolik ve salisilik asit içerikli ürünleriyle cildin renk tonu eşitsizliğini gidererek %52.5 oranında İnci Tozu ile en hızlı cilt aydınlatma işlemidir.

Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık ve Randevu Alabilirsiniz

Her ifade bir sanat eseri; uzman kliniğimiz, yüzünüzdeki ifadeleri ustalıkla şekillendirerek özgünlüğünüzü ön plana çıkarıyor.

tr_TRTurkish
× Whatsapp